Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

Відновлено ще один будинок в м. Ірпінь

Завершено відновлення ще одного житлового будинку зруйнованого внаслідок російської агресії в м.Ірпінь, за адресою вул.Степанівстка 10-А за програмою «ВідновиДім» Фонду Енергоефективності.

Проведено ремонтні роботи з утеплення даху, відновлено водостічну систему, фасад будинку утеплено мінеральною ватою з відновленням опорядження, встановлено віконні та дверні конструкції.

У випадку, якщо ви опинилися у скрутній ситуації через російську агресію та хочете прийняти участь* у програмі “ВідновиДІМ” звертайтеся за телефоном: +38(050)472-76-84

*До участі допускаються лише ОСББ, що знаходяться на території, що була в статусі окупованої після 24 лютого 2022 року