Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

Пілотний проект за програмою “ВідновиДІМ”

21 листопада 2022 року, була анонсована нова програма Фонду енергоефективності «ВідновиДІМ». Мета Програми — фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації проти України. Компанія ГЕРЦ почала реалізовувати перший пілотний етап роботи в грудні і вже знаходиться в числі перших, та підписала договори з 4 ОСББ для подачі заявки до Фонду Енергоефективність.

Підписано договори з ОСББ :

  1. м.Ірпінь, вул.Толстого 50, ОСББ «Джерело 50».
  2. м.Ірпінь, вул.Толстого 52-А, ОСББ «Джерело 52А».
  3. м.Ірпінь, вул.Степанівська 8-А, ОСББ «Степанівське».
  4. м.Ірпінь, вул.Степанівська 10-А, ОСББ «Степанівське».

    У випадку, якщо ви опинилися у скрутній ситуації через російську агресію та хочете прийняти участь* у програмі “ВідновиДІМ” звертайтеся за телефоном: +38(050)472-76-84

    *До участі допускаються лише ОСББ, що знаходяться на території, що була в статусі окупованої після 24 лютого 2022 року