Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

Вихід на ринок Німеччини

У період з 10 по 15 жовтня 2022 року команда «GERZ Construction» у складі Олександра Ротова, Генадія Грамми та Сергія Черткова провели переговори з представниками компанії Wolff&Mūller (м. Штуттгарт) Alexander Schmidt, Stephan Schrocther, Bernard Gruenenthal, Ricardo Mendonca на предмет співпраці в будівельних проєктах. Приймаюча сторона висловила зацікавленість залученням українських спеціалістів до реалізації проєктів по всій територіїНімеччини.

Зі свого боку команда Gerz подякувала за всебічну підтримку України з боку Німеччини, та особисто колективу W&M, який допомагає нам розібратися з нюансами німецького будівельного ринку та законодавства. Впродовж візиту приймаюча сторона ознайомила нас з деякими обʼєктами будівництва тавідмітила відмінності в організації роботи будівництва наших країн.

Також наші колеги дали нам можливість відчути дух Німеччини провівши декілька екскурсій, у тому числі в таке знакове місце, як музей компанії Mercedes Benz, в будівництві якого компанія Wolff&Mūller приймала участь. За підсумками візиту сторони домовились зробити наступний крок, та перейти до обговорення можливих обʼєктів для співпраці та контрактних умов.